Hakkımızda - Kasaba Farm

Hakkımızda

Kasaba Farm Hoşgeldiniz 🙂

Hakkımızda


Biz büyük hayalleri olan, geleceği gözlemleyen ve kendini sürekli geliştiren, küçük bir aile girişimiyiz. Amacımız Türk tarımında geleneksel yöntemleri, modern ve hijyenik teknolojilerle harmanlayıp, halkımıza kaliteli zeytinyağını uygun maliyetlerde sunmaktır.

Profesyonel hayatta uzun mesailer harcayan, hayatı hafta sonu yaşayan tüm çalışanlar gibi bizimde bir emeklilik hayalimiz vardı. Ben makine mühendisiyim. Üniversiteyi Almanya’da bitirdim. Hem Almanların iş ahlakını ve hem de teknik yaklaşımlarını tecrübe edinmek için 3 yıl proje mühendisi olarak çalıştıktan sonra 1992 yılında Türkiye’ye döndüm. Uzun yıllar yurt içi ve yurt dışında uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yaptım. Eşim Güler hanım, yaklaşık 30 yıldır öğretmen olarak binlerce çocuğun eğitimine, gelişimine destek olmuştur. 

2012 yılında emeklilik yaşamına yönelik bir proje olarak, Güler hanımın memleketi Turgutlu ovasında, endüstriden ve çevresel faktörler uzak bir yerde 40 dönüm bir tarla aldık. Buraya tüm aile fertlerinin el emeği, alın teri ile Trilye ve Edremit cinsi zeytin fidanları diktik. Artık toprakla temasımız başlamıştı. Bizde tarıma girmiştik. Yıllar geçtikçe gelişen, büyüyen sadece fidanlarımız değildi. Bizde kendimizi hem çeşitli litaretürlerden ve hem de bu işi bilenlerle istişare ederek geliştirdik. Ayrıca yurt dışındaki  (İspanya, İtalya, Yunanistan) bazı üreticileri ziyaret ettik, bilgi aldık. Bu işe gönül verdik. Eğitmenlik tecrübemizi yansıttık. Çocuk yetiştirir gibi fidanlarımızı büyüttük. Mühendislik birikimimizi aktararak, tarla bakım ve yağ sıkım süreçlerimizi geliştirdik. İlk yağımızı 2019 yılında elde ettik. Eşe, dosta, yakın çevremize dağıttık. Aldığımız olumlu geri bildirimler bize cesaret verdi, heyecanımızı artırdı, doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Kasaba zeytinyağının mükemmellik yolculuğu başlamıştı. Ekolojik tarım ile hiçbir katkı maddesi kullanmadan, erken hasat (Ekim ayı), soğuk sıkım (24 derece) saf natürel sızma zeytinyağı elde etmek, bizim gelecek nesillerimize de devredeceğimiz hobimiz oldu. Ürünümüze, mahalle bakkalının tavsiyesi ile Turgutlu’nun eski adı ve halen yerli halk arasında kullanılan “Kasaba” ismini verdik. 

Misyonumuz coğrafyamızın nimetlerinden insanımızın uygun maliyetlerde ve maksimum düzeyde faydalanmasını sağlamaktır. Tüm dünya sağlık otoriteleri tarafından şifa kaynağı olarak nitelendirilen ve önerilen soğuk sıkım zeytinyağı ile bizde insanlarımızın sağlığına katkı sağlama yolunda ilerliyoruz. Her eve düşük oleik asit oranlı, yüksek polifenol değerli ve Kasaba Zeytinyağı girsin istiyoruz. Güven ve Kullanıcı Memnuniyeti asla taviz vermeyeceğimiz değerlerin başında geliyor. 

Bitmeyen Kasaba ruhu ve heyecanı ile her gün yeni bir başlangıç

Neden Kasabafarm?

Diğer üreticiler arasından bizi seçmeniz için gereken bir kaç neden bahsedelim mesela bunlar nelerdir ?
İletişim

300 TL üzeri Kargo Bedava

Bizlerden aldığınız ürünlerin toplamı 300 TL tutarsa sepetinizde ücretsiz kargo seçeneği aktif olacaktır.

Ödemeleriniz Güvenli

PAYTR Ödeme Sistemi ile Ödemeleriniz 256 Bit Şifreleme Sistemi ile Paytr güvenliği akltında korunmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Whatsapp hattımızdan veya Telefon numaralarımızdan siparişleriniz ile ilgili sorunları çözmek için buradayız.

Yukarı
× WhatsApp İletişim